KAR PALETLERİ
Snow Cruiser (Yerli)
Spikes Spider (İsviçre)
Great Spider (G.Kore)
Firmamız Yerli Üretim Olan Snow Cruiser ve İsviçre Patentli Güney Kore Üretimi Olan Great Spider Kar Paletlerinin TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ'dür. Spikes Spider Kar Paletinin Bölge Temsilciliği ve Sanal Satış Sorumlusudur.
Video Görüntüleri
Compact Sport Montaj
COMPACT
SPORT
ALPINE
SPORT ALPIN PRO

Patinaj yok... Güvenlik var! Kriko yok... Kolaylık var!  Çamur derdi yok... Kar keyfi var! Üşümek yok... Kar Paleti var!  Sadece 30 saniyede güvendesiniz!

Spikes Spider çok farklı!

İsviçre'de üretilen Spikes Spider, karda kullanmaya alışık olduğunuz zincirlerle karşılaştırılamayacak kadar gelişmiş bir üründür. Ana gövdesi ve lastiği saran kolları Alman BASF firması tarafından geliştirilmiş olan özel alaşımlı plastik maddeden yapılmıştır. Kolların üzerindeki çiviler tungsten ile sertleştirilmiş çelikten üretilmiştir.

Spikes Spider'la birlikteliğiniz yıllar boyu sürer!

Spikes Spider dayanıklılığı ve etkinliği, Avrupa'da ve dünyada çeşitli sertifikalarla kanıtlanmış bir üründür. Alman TÜV sertifikası başta olmak üzer, çeşitli standartları temsil eden birçok sertifika, Spikes Spider'ın dayanıklılığını garantilemektedir.

Spikes Spider özeldir!

Spikes Spider hem siz hem de lastikleriniz için güvenlidir. Sizi emniyete alırken, otomobilinizin lastiklerine, çamurluk ve hareket aksamına da zarar vermez, parçalanmaz ve yıpratmaz. Takmanız yada sökmeniz için 30 saniye yeterlidir. Siz sadece seyahat öncesinde lastiklerinizde küçük bir hazırlık yaparak, Spikes Spider'ın her janta uygun adaptörünü jant üzerine monte edersiniz. Böylece, zincir takmaktan kaçınmak için iptal ettiğiniz tüm yolculuklarınızı gerçekleştirir, karın tadını çıkarabilirsiniz.

ÜRÜN ÇEŞİTLERİ

COMPACT:
Alman BASF firması tarafından geliştirilmiş özel alaşımlı plastikten üretilmiştir. Kolların üzerinde ki kramponlar tungsten ile sertleştirilmiş çelikten üretilmiştir. 30 saniye gibi kısa süre içinde takılır. Pratikliğiyle bayanların gözdesidir. Özellikle karlı zeminler üzerinde etkili sürüş kabiliyeti sağlar. Kar paleti Spikes Spider'ın görünümü, otomobile şıklığından hiçbir şey kaybettirmez. Compact modelde, palet kollarını elinizle güç harcamadan istediğiniz zaman çıkartıp takabilirsiniz. Bu sayede ürün aracın bagajında su geçirmeyen torbası içerisine konarak fazla yer kaplamadan durabilir.

 

SPORT:
Lastiğinizi çepeçevre saran bu model, alışıla gelmiş zincirlerin aksine kolay takılır ve çıkarılır. Sertleştirilmiş çelik zincirler ile birbirine bağlanmış kramponlar en zorlu şartlarda bile yola tutunur. Kış sporlarının gözdesi Uludağ Kartalkaya gibi kayak merkezlerine aracınızla rahatlıkla tırmanabilir, güvenli bir şekilde inebilirsiniz. Aracınız 4×4 bile olsa inişlerde Karpaleti'ne ihtiyacınız olacaktır.

 

 

 

ALPINE:
BUZ VE KARDA MUKEMMEL YOL TUTUŞ!!!!

ALPINE modeli, artik herkes tarafindan bilinen Spike-Spider'a ozgu kolay takma ve sokme pratikligine sahiptir.

Tum Spike-Spider modellerinde oldugu gibi, ALPINE, alasimli jantlara, aracinizin frenlerine, ABS sistemine, direksiyon sistemine ve suspansiyon sistemine kesinlikle zarar vermez.

Lastigi cepecevre saran paslanmaz celik kanatciklar, buza veya kara tutunarak guvenli bir surus saglar..

LUTFEN DIKKAT !!!!

Patentli zincir ayarlama sistemi sayesinde ALPINE Size 1 ve Size 2 olarak uretilen karpaleti, yaklasik 150 farkli lastik ebadina uyar..

Bu sayede bircok farkli arac uzerinde ayni karpaletini kullanabilirsiniz.

 


SPORT ALPINE PRO:
GERCEK PROFESYONEL!!!!

Kis sezonu oncesi adaptorunu takarsiniz. Isterseniz biz sizin icin takariz. En zorlu sartlarda bile karpaletinizi sadece 30 saniyede takabilir ve yola devam edebilirsiniz. Sokmek de ayni derecede kolay.

Aks basina 2,5 ton'a kadar yuklenebilen araclarda guvenle kullanabilirsiniz.

Tum Pick-up'lar, VAN'lar, 4 ceker SUV araclar, ozellikle Ambulanslar ve Acil Servis Araclari icin ideal.

4 boy (Size 1,2,3,4) olarak uretilen ALPINE PRO 80 farkli lastik ebadina uygun patentli zincir ayarlama sistemine sahiptir.

Tüm modellerin ortak özelliği karlı ve buzlu zeminlerde üstün tutuş kabiliyeti ile sürüş güvenliği sağlamasıdır. Lastiğinize kesinlikle zarar vermez, klasik zincirlerin aksine aracınız üzerindeki titreşim en az seviyede olup sürüş konforu sağlar. Aracınızın şasesine ve yürüyüş aksamına kesinlikle zarar vermez. Tüm ürünlerin güvenilirliği başta Alman TÜV sertifikası olmak üzere bir çok sertifika ile garanti edilmiştir. Avrupa'da Volvo ve Ford'un resmi tedarikçi listesindedir.